Twórczość inspirowana wyobraźnią

Usiądź nasz gościu wygodnie, rozgość się, poczuj jak u siebiei pozwól się oczarować…

Trafiłeś do magicznego świata Art Maginarium.

poniedziałek, 13 grudnia 2010

Nasza galeria to miejsce zarówno dla artystów, jak i osób kochajacych unikalne piękno

Kochani,

Obecnie uporałyśmy się z wieloma przeciwnościami losu, jak również stawiamy czoła trudnościom oraz wyzwaniom wynikającymi z rozwoju naszej młodej galerii.

Jak dotychczas udało nam się dotrzeć do 83 twórców wystawiających u nas swoje artystycznie wykonane z dużą pasją przedmioty, natchnione duszą i niepowtarzalnością.
W naszej galerii Art Maginarium znajduje się m.in. misternie wykonana biżuteria (kolczyki, wisiory, pierścionki, naszyjniki, broszki, itp.), przedmioty wzbogacające przytulność i estetykę wnętrze naszych "gniazdek", np. obrazy, drewniane szkatuły, pudełka, wizytowniki, fantazyjne lampy, zdobiona ceramika, unikalne lustra, fotografie, itp., dla modnych i eleganckich kobiet można znaleźć ślicznie wykonane torebki, kapelusze, chusty, apaszki. Jak również akcesoria codziennego użytku jak fantazyjnie wykonane notatniki, albumy, wizytowniki, etc.
W niedalekiej przyszłości zamierzamy również zapełnić niespotykanymi dotąd rycinami (staloryty, drzeworyty, miedzioryty) nasza jak dotąd nietkniętą kategorię "Antykwariat", który wprowadzi nieco więcej powiewu przeszłości. Może uda nam się te kategorię wzbogacić o tzw. "przedmioty z duszą"...ale na razie pozostawimy to owiane woalem mistycyzmu i tajemnicy ;)

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym artystom, którzy przyczyniają się do rozwoju naszej galerii, bez których by nie zaistniała.

My z kolei cały czas staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby wieść o Art Maginarium roznosiła się niczym szum wiatru poruszającego koronami leśnych sosen i brzóz.

Tak trzymajcie kochani i zapraszamy do dyskusji i zamieszczania komentarzy na niniejszym blogu, aby nasze Art Maginarium stawało się coraz to bardziej unikalnym i magicznym miejscem, ściągającym osoby ceniące sobie to co niepowtarzalne i piękne.

Pozdrawiamy serdecznie,
Wiola i Ania


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz