Twórczość inspirowana wyobraźnią

Usiądź nasz gościu wygodnie, rozgość się, poczuj jak u siebiei pozwól się oczarować…

Trafiłeś do magicznego świata Art Maginarium.

wtorek, 28 grudnia 2010

Czy każdy Koziorożec powienien posiadać czarny onyks?

  Fascynuje nas magia i świat fantasy, ale pewnie wielu z Was zastanawia się ile prawdy jest w twierdzeniu, że poszczególne kamienie pasują do znaków zodiaku. W galerii Art Maginarium nasi Twórcy tworzą biżuterię z przeróżnych kamieni. Przyznamy się, że najmocniej wierzymy, iż to właśnie praca, trud i najbardziej pasja oraz serce, które artyści wkładają w swoją twórczość, wyzwalają pewnie najwspanialszą energię, ale fajnie jest po prostu wierzyć i dobrze się przy tym bawić.

Tak się składa, że wśród załogi naszej galerii mamy jednego Koziorożca, a jak wiemy Koziorożce rodzą się w styczniu, wobec tego przeszukałyśmy sieć i dowiedziałyśmy się, że wg najpowszechniejszej opinii, do Koziorożców pasuje kamień, który nazywa się czarny onyks. Oto co udało nam się na ten temat znaleźć:

Koziorożce, jak mało który  znak są ambitne, małymi kroczkami pną się do celu, uparte, pracowite, cierpliwe i zdyscyplinowane. Z jego godnymi podziwu zaletami, idą w parze wady, czyli oschłość, nadmierna ambicja i przesadny konserwatyzm, a nawet dyktatorstwo.
Planetą Koziorożca jest Saturn, a kamieniem Saturna jest właśnie czarny onyks. Kamień ten, ma również swoje odmiany, czyli agat, chryzopraz i karneol. Onyks pogłębia najważniejsze cechy charakteru osób spod znaku Koziorożca, czyli pracowitość, odpowiedzialność i dyscyplinę. Dlatego jest bardzo ważnym elementem dla pracujących ludzi, którzy robią wszystko, aby osiągnąć swój upragniony cel. Co ważne - Koziorożce lubią eleganckie, praktyczne prezenty. Biżuteria z onyksem, będzie idealnym upominkiem. Łączy się w niej wszystko na czym Koziorożcowi zależy: elegancki i z drugiej strony praktyczny upominek, który pomoże w pracy twórczej, ochroni przed bólem stawów, reumatyzmem , czy bólem kolan (Koziorożce najbardziej ze wszystkich znaków zodiaku są narażone na choroby kości).

Jak udało się nam stwierdzić, nasz galeryjny Koziołek zakupił onyks w postaci pięknego naszyjnika i uparcie (jak to on) prawie codziennie go zakłada. Nie dość, że bardzo ładnie w nim wygląda, to jeszcze wisiorek pomaga mu odnosić sukcesy w życiu zawodowym.

Cóż...nawet jeśli w to nie wierzycie, to i tak zapraszamy do naszej galerii po biżuterię z onyksami. Nasi utalentowani Twórcy zadbali o to, aby jej u nas nie zabrakło. A zapominalskim, przypominamy: styczeń to miesiąc urodzin Koziorożców, warto rozejrzeć się za stylowym, praktycznym i bardzo eleganckim prezentem z którego na pewno będzie zadowolony ;-)


... i kilka przykładowych prac:


 
Perły, onyks, Swarovski... 


Onyksowe wariacje
Wszystkim Koziorożcom życzymy samych dobrych rzeczy i trafionych prezentów.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz