Twórczość inspirowana wyobraźnią

Usiądź nasz gościu wygodnie, rozgość się, poczuj jak u siebiei pozwól się oczarować…

Trafiłeś do magicznego świata Art Maginarium.

piątek, 11 listopada 2011

Biżuteria z tytanu

Zachwyca nas. Tak muszę zacząć notkę o biżuterii, którą zaraz przedstawię. Pewnie wszyscy pamiętają skąd wzięli się Tytani, prawda? Byli to nadzwyczajni bogowie-olbrzymi o nadludzkiej sile, którzy istnieli na długo przed pojawieniem się bogów olimpijskich. Ich historia niestety kończy się tragicznie, bo już na zawsze pozostaną w Tartarze, do którego wtrącił ich Zeus, a nam....nam pozostała biżuteria, wykonana z metalu, który nosi taką samą nazwę jak starożytni bohaterowie mitologii. Coż to za metal? Czy jego właściwości można porównać z dzielnymi wojownikami?

   Wydawać by się mogło, że tak jak jego imiennicy, będzie ciężki i toporny. Nic podobnego! Tytan to jeden z najlżejszych metali o ogromnej wręcz wytrzymałości. Jest niezwykle trwały i lżejszy od złota, przy czym oczywiście sporo tańszy, a biżuteria z niego wykonana ma taką samą liczbę wiernych fanów jak i złoto (jeżeli nie większą :-) ). Niestety, jest metalem trudnym do obróbki, co sprawia, że każdej sztuce biżuterii , Twórca musi poświęcić dużo czasu, przy okazji wykazując się niemałym talentem. Czy to wada? Dla nas - Klientów, duża zaleta, gdyż możemy być pewni, że nasze kolczyki będą zawsze wyjątkowe i raczej trudno będzie spotkać drugi taki sam egzemplarz. To ogromny plus, prawda? 
Plusów mamy więcej - biżuteria z tytanu nie wywołuje absolutnie żadnych alergii, jest w 100% tolerowana przez nasz organizm co sprawia, że nadaje się dla każdego. Nie wierzymy też, że znajdzie się ktoś, komu nie spodoba się ta, wykonana przez Twórców Art Maginarium. Spójrzcie sami :-)
Do łezki łezka chciałoby się zaśpiewać :-) Oczywiście z autografem Twórcy.


Oryginalny tytanowy naszyjnik.


Dłuższe, bo mające 7 cm. 


Tytan absolutnie nie jest jednobarwny. Twórcy potrafią wyczarować z niego cuda. 


Skromne, ale jakże urocze. 

Po resztę tytanowych cudeniek, zapraszamy Was do Galerii Art Maginarium. Znajdziecie tam więcej zachwycającej biżuterii z tego ultra lekkiego metalu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz