Twórczość inspirowana wyobraźnią

Usiądź nasz gościu wygodnie, rozgość się, poczuj jak u siebiei pozwól się oczarować…

Trafiłeś do magicznego świata Art Maginarium.

sobota, 5 lutego 2011

Czas na wymianę wizytówek.

Wizytówkami posługujemy się często i przy wielu okazjach. Są wygodnym sposobem na podanie kontaktu i bardziej eleganckim sposobem na przekazanie numeru telefonu czy adresu e-mail niż np. zapisywanie go na skrawku papieru. Przekazanie wizytówki to coś w rodzaju rytuału. To znak, że zależy nam na kontakcie z daną osobą, to również dzielenie się z nią jakby cząstką nas samych. Dlatego tak ważne są sposoby przekazania wizytówek, a czynność ta, wiąże się z określonymi zasadami, których nieznajomość może przyczynić się do popełnienia prawdziwej gafy. Wobec tego jak należy wymieniać się wizytówką?

Po pierwsze: Nie ulega wątpliwości, że wizytówki to przede wszystkim wizytówki nasz samych. Świadczą o nas. Dlatego muszą być czyste, niezniszczone, wykonane w elegancki sposób, zawierające najbardziej potrzebne dane. Wydrukowane na dobrym jakościowo papierze, wyraźną ale i elegancką czcionką, z ładnie skomponowanymi kolorami.W wizytówkę po prostu trzeba zainwestować. Przy pierwszym kontakcie to właśnie ona świadczy o naszym wizerunku, a im bardziej oryginalna (co nie znaczy, że ma być połączeniem dziesięciu kolorów, pięciu rodzajów czcionek i wplecionym hasłem reklamowym), tym bardziej sprawi, że zapadniemy w pamięć osobie, z którą utrzymaniem kontaktu nam zależy.

Po drugie: Wizytówki wręczamy osobiście, w jednej sztuce,  a przyjęcie ich traktujemy bardzo poważnie. Otrzymaną wizytówkę należy dokładnie obejrzeć, zapoznać się z danymi, podziękować za nią i schować ją w odpowiednie ku temu miejsce czyli najlepiej do wizytownika. Wrzucenie wizytówki ot tak na dno torebki czy wciśnięcie jej do kieszenie marynarki czy żakietu, to prawdziwy blamage!

Po trzecie: Wizytownik. Wizytówki przechowujemy w ładnych i stosownych wizytownikach. Wyjmowanie jej z kupki innych karteczek, czy szukanie po kieszeniach jest nieeleganckie, świadczy o niezorganizowaniu i źle świadczy o nas czy firmie, którą reprezentujemy. Wizytowniki często są dziełami sztuki i wcale nie muszą być takie  jak wszystkie inne.  Ważne są rozmiary, aby idealnie mieściły wizytowniki, aby można pomieścić je nawet w wieczorowej torebce.

Wizytowniki prezentowane w Art Maginarium, wykonane w technice decoupage są oryginalne, eleganckie, piękne i przyciągające wzrok. Każdy jest inny i posiada u unikalny wzór.  Należy zadbać jedynie o zawartość i można ruszać na salony!Elegancki, niezwykle oryginalny drewniany wizytownik, bardzo lekki, ozdobiony na zewnątrz i wewnątrz techniką decoupage, delikatnie patynowany. Zamknięty - do noszenia w kieszonce lub torebce, otwarty - do postawienia na biurku. Bejcowany na palisander, pokryty wieloma warstwami lakieru akrylowego z lekkim połyskiem, bezwonnego, nietoksycznego.Drewniany wizytownik malowany farbami akrylowymi, ozdobiony w technice decoupage, wielokrotnie lakierowany wysokiej jakości lakierem akrylowym. Wizytownik mieści ok. 15 wizytówek. Można postawić go na biurku, stanowi wówczas niebanalną ozdobę.
Świetna rzecz na prezent. Drewniany wizytownik, ręcznie zdobiony i postarzany techniką decoupage. Jasne powierzchnie zostały przetarte lakierem postarzającym. Zabezpieczony lakierem akrylowym.
Wizytownik może także stanowić ozdobę Twojego biurka, jako podstawka do wizytówek.

Piękny i romantyczny wręcz moty żaglowca z zewnątrz...


I w środku...

Poniżej wizytownik Vintage w trzech odsłonach.
Zapraszamy o Galerii Art Maginarium, w której tak jak prezentowane wizytowniki - nic nie jest powtarzalne. 


1 komentarz:

  1. Wizytowniki są bardzo klimatyczne,oryginalne i piękne. Wiem, bo zakupiłam jeden z nich i jestem bardzo zadowolona :-)Super je tutaj prezentujecie i opisujecie ;)

    OdpowiedzUsuń